Kouzla nejsou jen o čarování

  • 0 komentářů

Minulý týden jsme zasvětili povídání o kouzlech. Stále se téma týká smyslů člověka a teď na jaře naše okolí samo nabádá k užívání smyslů více, než kdy jindy. Naše smysly přitahují kouzla přírody. cítíme čichem spoustu vůní rozkvetlých stromů, keřů a květin, které upoutávají náš zrak, stejně jako množství barev, které nastoupilo po zdlouhavé zimě. Při trhání květin a pletení věnečků užíváme hmat, sluch při poslouchání ptactva a chuť jsme vyzkoušeli na květech hluchavky šťovíku.

Od tohoto tématu se odvíjela i spousta jiných her, které jsme hráli ve školce. Povídání se stočilo i ke kouzlům jako z pohádky a staré tradici pálení čarodějnic.

Hodně času jsme trávili venku a byli jsme se podívat i na nádraží, kde nás odmněnili dětskými jízdenkami.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *