Report z lyžáčku 2018 podruhé

Dnešní den začal kapáním z rampouchů, což znamenalo, že venku už nemrzne jako včera. Ale sněhu máme stále dost a tak jsme pěkně v půl desáté už zase stáli na lyžích. Někdo své lyže testoval jen na kolotoči, jiní už brousili své oblouky z kopce dolů. Každopádně už jsme se všichni cítili jako lyžaři. K obědu nás čekala opravdu lahůdka v podobě plněných bramborových knedlíků a tak bylo spousty přídavků. Polední klid dodržely hlavně paní učitelky, těm to opravdu bodlo. No a v půl třetí už zas oblíkačka a vyrážíme na svah. Na velkém vleku už jezdí všichni sami a Adélku to čeká až zítra. Dnes už ale jezdila na Kašpárkovi na laně, kde jí to moc šlo. Po lyžovačce proběhl první náš závod a to v jízdě na bobech. Každý ze závodníků dojel do cíle a tak ho považujeme za zdařilý. Po gulášové večeři byla chvilka hraní a pak velké koupání. Teď už všichni voňavoučky spinkají a jistě se jim zdají nějaké pěkné sny třeba o Vás rodičích 🙂 Tak zas zítra!

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

One comment

  • Barbora Rychtaříková
    24. ledna 2018 at 18:17

    Trošku závidíme … dětem to moc sluší … vypadají všichni jako závodníci 🙂 a určitě tak i jezdí 🙂