Report z lyžáčku 2018 potřetí

Dnes nás čekal, jak řekla Adélka, „fakt krásný den“. Po raní mlze se nám konečně ukázalo sluníčko. Tak se nám na svahu hned lépe jezdilo. Museli jsme si dopolední lyžovačku pořádně užít, protože odpoledne nás čekalo něco úplně jiného. K obědu bylo kuřátko s brambůrky, a tak jsme si šli rádi s plnými bříšky odpočinout. Po svačině přišel dětem dopis od „Pána hor“, který si pro děti připravil cestu za pokladem. Takže jsme vyrazili po oranžových fáborkách na cestu. Cestou děti musely splnit 8 úkolů, které je čekaly vždy u fáborku fialového. Děti byly hodně šikovné a vše se jim podařilo splnit, a tak nakonci dokázaly najít i opravdovský poklad. To bylo radosti! Nezapomněli jsme Pánu hor pěkně poděkovat :-)(tedy vlastně Vám rodičům – děkujeme za ty poklady). Zbytek odpoledne jsme vyplnily ještě bobovačkou. Po večeři si děti odhlasovaly další diskotéku, která byla ozvláštněná svítícími tyčinkami z pokladu. Tak si děti zase zařádily. Dnes bylo těžké děti zahnat do pelíšků, bylo tolik dojmů a lákadel z pokladu, které vybízely stále k jiným věcem než k převlékání do pyžámek. Teď už ale zase sladce oddychují a nabírají síly na zítřejší den. Dobrou noc.

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

One comment

  • Barbora Rychtaříková
    25. ledna 2018 at 19:15

    Super … krásné fotky … je vidět, že si to užíváte 🙂