Report ze školandy 2

Dnes nás brzy probudilo sluníčko a ještě před snidaní jsme si stačili pohrát v krásné herně. Pak nás čekala skvělá snídaně formou švédských stolů a my nevěděli, co dřív. Po snídani jsme popřáli Sofince k svátku a ona nás odměnila sladkostmi. Přišel další dopis od Kytlickeho vodníka, kde nás žádal o pomoc. Hledali jsme vodnický hrnek s pokličkou ve vykotlaném stromě, do kterého jsme měli posbírat ztracené jikry. Hledali jsme v trávě i písku okolo rybníka a našli jich 620. Za posbírané jikry nás vodník odměnil schovaným sladkým pokladem. Před obědem jsme si stihli ještě zasportovat na hřišti. K obědu byla čočková polévka a kuřecí řízek s kaší. Opět si všichni moc pochutnali. Paní kuchařka je opravdu skvělá. Odpoledne jsme vyrazili do lesního divadla a po cestě nás sledovat vodník, tentokrát v podobě žabičky. Naším úkolem bylo, zahrát ve skupinkách krátké divadélko a dětem se to moc povedlo. Při cestě na večeři jsme navštívili krásné hřiště a pohráli si. Po večeři (rajská s knedlíkem a mnoho přídavku) jsme spolu s pani učitelkami zhodnotili den a zavzpomínali, co vše jsme viděli a naučili se. Spíme a nabírame síly na zítřejší den, na který se moc těšíme.

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

One comment

  • Alena Senkyrova
    16. května 2018 at 11:25

    Diky za krasne fotky a za peci kterou davate detem babicka Sofinky