Report ze školandy 2019 naposled

  • 0 komentářů

Den pátý: Ráno nás zastihl déšť a tak program dne zahájilo tvoření indiánských sáčku na krk na různé kamínky,koření aj. Počasí se umoudřilo a tak jsme se dopoledne ještě vydali na procházku přírodou a pytlíky se plnily různými poklady. K obědu byly ovocné knedlíky,tak se přidávalo ve velkém. Po tak vydatném obědě si děti šly odpočinout a my také 🙂. Odpoledne nás navštívil duch indiánských předků a čekala nás poslední zkouška na cestě stát se indiánem. Vyslechnout ducha indiánských předků chtělo hodně odvahy a děti to skvěle zvládly, však taky pro děti připravil po splnění zkoušky(stopovani zvěře)poklad a to bylo radosti. Odpoledne se udělalo krásné počasí a děti si ještě zařádily na venkovní diskotéce. Večer si děti vybarvily další korálek na jejich náramku indiánských ctností a teď už chrupkaj v posteli a moooooc se na vás těší. Děti budou zítra naobědvané po 12:00,tak vás budeme očekávat. Pěkný večer.

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *