Report ze školandy 2019 potřetí

  • 0 komentářů

Den třetí: Ráno jsme posnídali a protože venku byla zatím velká zima trénovali jsme v teple indiánskou rozvahu. Poté jsme se vydali kouknout do přírody na místní stádo koní,odpoledne nás čekala jízda na nich. K obědu nám paní domácí nachystala kuře s rýží, talířky byly prázdné a přidávalo se ve velkém,přeci jen v přírodě vyhládne. Odpoledne bylo nabité,jezdili jsme na ponících,malovali jsme trička na zítřejší indiánský pochod a dozdobovali jsme čelenky. K večeři bylo kuřecí a těstoviny a talíře se jen leskly. Před spinkaním jsme ještě na přání děti rozdělali oheň a opékali si burtiky. Teď už všichni spokojeně vychrupuji v postýlkách a těší se na další den.

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *