Škola v přírodě 2014

  • 0 komentářů

I v letošním roce nabízíme Vašim dětem výjezd na ozdravný pobyt. Tentokráte zamíříme do obce Kryštofovo Údolí, která je známá svou lidovou architekturou (hrázděné a roubené stavby). Hostit nás bude Penzion Eva, který se nachází uprostřed samotné obce. Děti budou mít zajištěnu 5× denně stravu a pitný režim. K dispozici nám bude celý penzion. V okolí nás čeká krásná příroda, prohlédneme si viadukt dlouhý 250m (technická památka), pokud bude možnost, podíváme se na výstavu betlémů, dobudeme hrad Hasištejn a dokonce přejedem přes říčku transbordérem.

Nezbývá nám než si přát, aby se počasí umoudřilo

Pro zájemce internetový odkaz: http://www.penzioneva-liberec.cz/

 

Náš termín : 18.5.-23.5.2014 (od neděle do pátku – 5 dní)

Budeme Vás pravidelně informovat o tom, jak se dětem daří.

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *