Report z lyžáčku 2015 II.

  • 0 komentářů

Druhé hlášení z lyžáčku

Dnešní den nám ráno svítilo krásně sluníčko a tak jsme plní nadšení vyrazili poprvé na lyže. Zkušení lyžaři s Lucií obsadili Mevu a my co začínáme, jsme vyzkoušeli Kašpárka. K obědu jsme šli s chutí. CHUTNALO NÁM. Polední klid byl především pro paní učitelku Lucku. Odpolední lyžovačku už si i Sofinka užila na velkém kopci a už umí sama na vleku. Stejně tak nás překvapila i LUCINKA. Zbytek začátečníků vyzkoušelo kolotoč i lano. Lyžování nám dělá radost. Po večeři nás čekala diskotéka. Děvčátka vybalila své róby a kluci nezůstali v závěsu. Bylo opravdu na co koukat. Zasoutěžili jsme si, zatančili, prostě jsme příjemně zakončili prima den. Usínání už bylo rychlé, a tak někteří ani neslyšeli konec pohádky.

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *