Report z lyžáčku 2015 III.

  • 0 komentářů

Hlášení z třetího lyžáčkového dne

Po vydatné snídani jsme se vydali na zasněžené kopce. Dopolední lyžování nebylo pro většinu z nás snadná záležitost, protože nám do tváře vítr nafoukal sníh, který nám navíc lepil paní učitelky ke svahu. Krátce před obědem se k lyžujícím dětem od Kašpárku na kopec Meva I. přidal i Šimi. Pokořil větší kopec i nástrahy nasedání na kotvu. Odměnou nám byl sladký oběd a sladký odpočinek Na odpolední lyžování se k nám přidala i Emča a Míša! Užili jsme si i lyžovačku při umělém osvětlení. Véča nám udělala radost a po náročném dni jsme si trochu pohráli a usínání už přišlo raz dva. Tak zítra snad narazíme na poklad…?

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *