Report z lyžáčku 2015 IV.

  • 0 komentářů

Čtvrté lyžáčkové hlášení.

Dnes ráno nás uvítalo sluníčko. Tak jsme s nadšením a odhodláním vyrazili na lyže. Hned ráno se k borcům na Mevu přidali další dva, a to Kryštof a Štěpánek. Vlek zvládli bravurně a s kopcem dolů se taky beze strachu poprali. Pak přišla na řadu i nejmladší účastnice zájezdu Mája. Na vleku to zvládla parádně, ale kopec dolů ještě jezdíme s respektem. Těšíme se, až se k nám zítra přidá i Štěpánka. Po výtečném obědě nás čekalo dobrodrůžo.

Pán hor nás tu odhalil,
tak si pro nás připravil
nejdřív jízdu na lanovce,
to abychom pak šli z kopce.
Cestou vlály fábory,
my plnili úkoly.
Vzali jsme to úprkem,
našli poklad pod smrkem!
Po večeři loutkohraní
a teď už všem sladké spaní.
Uffffffffff!

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *