Školka v přírodě 2015

  • 0 komentářů

I v letošním roce 2015 bude pro Vaše děti možnost, zúčastnit se školky v přírodě .
Tentokrát vyrazíme do Srbské Kamenice a budeme ubytovaní v penzionu Romance. Je zde hojnost turistických tras a naučných stezek. Celý penzion bude otevřen jen pro nás. K dispozici budeme mít klubovnu, antukové hřiště, tenisové kurty (rakety dětem nedávejte :)), venkovní patrovou terasu a ohniště -takže si možná opečeme buřty (naposledy to mělo v Kryštofově údolí velký úspěch).
Pokud to počasí dovolí, budeme stále venku. Půjdeme na polodenní výletk Dolskému mlýnu, který sloužil jako kulisa v pohádce O pyšné princezně a Peklo s princeznou. Na děti čeká spousta nových i již známých her v přírodě. Pokud nám síly dovolí, zdoláme nedaleký Růžovský vrch. A aby sil bylo dostatek, budeme po celý pobyt mít zajištěno 5x denně jídlo a pitný program.

Náš termín : 14.6-19.6.2015 (od neděle do pátku – 5 dní)

Budeme Vás pravidelně informovat o tom, jak se dětem daří.

Pro zájemce internetový odkaz: http://www.penzionromance.cz/cs//

http://www.ceskosaske-svycarsko.cz/turisticke-zajimavosti/dolsky-mlyn.html/

http://www.obec-ruzova.cz/ruzovsky-vrch.html/

 

 

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *