Zaháníme mrazíky hudebními klasiky

  • 0 komentářů

Tento týden se u Motýlků nesl v duchu tématu „Zaháníme mrazíky hudebními klasiky“. Kreslili jsme houslový klíč do krupičky, který jsme i tvarovali z vlny a lepili ho na papír. Vzpomínali jsme, jaké hudební nástroje ve školce máme a všechny jsme je uspořádali na jednu hromadu. Zkoušeli jsme vyrábět rytmické hudební nástroje z pohanky, čočky, fazolí nebo rozinek a měli jsme dost práce s úklidem. Také jsme se seznámili s Bedřichem Smetanou a sledovali jsme videonahrávku Vltavy v podání České filharmonie. K tanci po vodní hladině si děti hrály na xylofon a spoustu legrace jsme zažili při výrobě sněhu a hře Bingo!!

Doufám, že nejen pro mě to byl prima týden.

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *