Kytičkový den na třídě Motýlků

 

Na 19. března 2015 jsme měli naplánovaný kytičkový den. Děti se měly obléci do červeného nebo žlutého oblečení, nebo doma s maminkou vyrobit kytičkový kostým. Podívejte se, jak některé maminky či babičky byly nápadité. Na děti čekala spousta činností. Jako první se proměnily v zahradníky a zasely do kelímku osení na Velikonoce. A aby kelímek byl krásný, vytvořily z papíru okrasný obal. všechny se moc snažily, protože vědí, že si kelímek i s osením odnesou před Velikonoce domů. Zatím si je necháme ve školce a budeme pozorovat, jak zrníčka klíčí a rostou. Když zahradníci vše zasely a uklidily, čekal na ně další květinkový úkol. Každý den v tomto týdnu děti vytvářely naší „louku“. A dnes přišel den, kdy na naši „louku“, kde už teče potůček, roste strom a pasou se ovečky, mohly vytvořit kytičky. Jak se Vám jejich „louka“ líbí?

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 comments

 • J.Štulová
  15. dubna 2015 at 08:54

  Krásné kytičky..moc jim to sluší..;)

  • Martina Štolbová
   28. dubna 2015 at 15:55

   Děkujeme :o)