Plamínek – soutěž

  • 0 komentářů

Dne 20. května od 9. hodin se na Lidickém náměstí v Ústí nad Labem konala soutěž Plamínek pořádaná sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezka pod záštitou primátora města Ústí nad Labem Ing. Josefa Zikmunda. Naše školka postavila dvě družstva – Motýlci a Ptáčci. Soutěžilo se ve třech disciplínách: štafeta 3×20 m s překážkami, zásah džberovou stříkačkou na cíl (požární útok) – 30 m a požárnický kuželník 3 m. Konkurence byla veliká. Někteří naši soupeři chodí do kroužku hasičů a tak měli vše nacvičené. Naši „hasiči“ šli do soutěže přesto naplno a tak i přes výše zmíněné znevýhodnění jsme se umístili na krásném 15. (Ptáčci) a 12. (Motýlci) místě. Aby dětem utekl rychleji čas do vyhlášení výsledků, dostaly od hasičů nanuky. Trofeje, diplomy, medaile a ceny přebíraly přímo z rukou primátora města Ústí nad Labem Ing. Josefa Zikmunda. Koukněte se do fotogalerie s jakým elánem děti bojovaly o co nejlepší umístění.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *