Ahoj školko u Ptáčků :o)

  • 0 komentářů

Tento týden byl pro nás především seznamovací. V naší třídě přibylo 17 nových dětí a tak jsme měli po ránu občas trochu veselo. Ale vždy nakonec došlo i na úsměvy. Omlouvám se, že přitom frmolu nějak člověk zapomínal fotit a tak moc vypovídajících fotek není. Přesto věřím, že každý najde svou ratolest na nějakém tom obrázku. Co už jsme se naučili?  Je toho spousta. Dnes už děti vědí, jakou mají značku a jsou i tací borci, kteří znají značky i svých kamarádů. Známe své jméno a umíme se představit svým kamarádům. Dokážeme si sami prostřít ke svačině i obědu. U svačinky děti zvládají i sami mazat chleba či housku. To pak panečku chutná ještě víc. Musím vaše děti pochválit, protože jsou to opravdu jedlíci. Z toho mají radost především naše paní kuchařky – asi na tom mají i velkou zásluhu – vaří báječně. Už se také dokážeme orientovat v režimu dne, to jak následují věci za sebou díky piktogramům. Při pobytu venku jsme objevovali zákoutí naší školní zahrady, ale také dalších dvou dětských hřišť, které jsou v okolí. U čeho jsme se nejvíc nasmáli? To když jsme si hráli s padákem a bambule skákala vysoko a některým dětem skočila i na hlavu :o) Tak asi takový byl náš první týden, který jsem zakončili zpěvem nové písničky o školce. Těšíme se na Vás zase v pondělí! Krásný víkend přejeme.

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *