První týden ve třídě u Motýlků

V prvním zářijovém týdnu jsme se společně seznámili s dětmi, které do školky už chodily v loňském roce, i s 9 novými dětmi, které přišly 1. září poprvé. Poznali jsme pana učitele Michaela a paní učitelku Lucii, která nám ukázala prostory školky. Tam jsme se potkali s paní ředitelkou Martinou, učitelkou Verčou (obě ze třídy Ptáčků), paní hospodářkou, paní uklízečkou i šikovnými kuchařkami. Navštívili jsme naší zahradu, hrad Střekov a prošli jsme se po Partyzánské stezce. Co nás každý den čeká, se dozvídáme z obrázků na tabuli. A co dalšího to bylo tento týden?
Každý den jsme cvičili – používali jsme i cvičební ježky, míč, malé i velké obruče a zamilovali jsme si hry s padákem. 🙂 Hráli jsme si se značkami, dokonce nám je paní učitelka rozházela i venku po cestě, ale každý si dokázal najít svou značku do páru. Seznamovali jsme se díky různým hrám a dnes každý o sobě vyprávěl při namotávání vlny při výrobě naší třídní bambule, co kdo jen chtěl, abychom se o něm dozvěděli. Jména kamarádů ze třídy se ještě některé děti učí, ale jsme na dobré cestě! 🙂 Zjistili jsme, jak to ve školce chodí a příští týden už se těšíme na divadelní představení, další společné hry, hračky a pomůcky, které jsme ještě nestihli vyzkoušet! 🙂

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 comments

 • Jitka Štulová
  4. září 2015 at 19:34

  Je vidět,jak jsou dětičky spokojené a že se jim plně věnujete. Ráda doma poslouchám zážitky které zažili. Budeme moc smutní,že nám odchází Lucinka,ale přejeme jí štěstí….;-). Ale určitě jí skvěle zastoupí pan učitel Michal a naši raubíři budou mít respekt… Děkuji za spokojené dětičky 🙂

  • Lucie Stránská
   4. září 2015 at 21:59

   Jste moc hodná a děkuji Vám za Vaše reakce, o to víc za moc milá slova, paní Štulová! Míša už teď je potěšen, že má s raubíři všeho druhu tu čest! On to dá! Hlavně je zabavit, ať mají co nejméně času vymýšlet neplechu! 😀 Ještě jednou děkujeme 😉