K čemu nám slouží pravidla u Motýlků

  • 0 komentářů

 

V týdnu od 21. 9. do 25. 9. jsme se ve třídě Motýlků zaměřili na osvojování pravidel třídy, zejména pak na skutečnost, že vše ve třídě i mimo ni má své pevné místo. Dodržování pravidel ještě není u dětí zcela zakotveno, ale my na tom určitě ještě zapracujeme. Děti se také během vzdělávací nabídky mohly seznámit prostřednictvím smyslové hry s tím, jak nesnadné je dělat jakoukoli činnost s absencí jednoho z lidských smyslů (v tomto případě se jednalo o vyloučení zraku). Také vycházka v dešti děti velice bavila, držíme se totiž hesla, že nejsme z cukru a tudíž se nemůžeme rozpustit. V tomto ohledu nás nezastaví nějaký deštík a určitě budeme chodit ven, i když nebude svítit sluníčko. Ve výtvarném tvoření jsme pokračovali ve výrobě nástěnného výtvoru, kde si děti malovaly a vystřihovaly motýlky z papíru. Už se určitě všichni těšíme na týden následující.

 

 

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *