S poctivostí nejdál dojdeš – u Ptáčků

  • 0 komentářů

Ve čtvrtém týdnu jsme si s dětmi povídaly o poctivosti. Přečetli jsme si příběh o chlapci, který pomáhal babičce sázet fazole a také o chlapci, který se stal pingpongovým šampiónem. S dětmi jsme si o příbězích dlouho povídaly a tím si i vysvětlily, co to poctivost je. Potom jsme si na určitých činnostech ukázaly jaké to je, když něco děláme poctivě a naopak. Děti se také v tomto týdnu naučily novou píseň ,, Proč“ , která je velmi bavila a kolikrát si ji zpívaly i během dne. Cvičily jsme s různými cvičebními pomůckami a hrály pohybové hry. Ve středu, když venku bylo deštivé počasí jsme místo vycházky sledovaly pohádku ,,Krteček“. Děti si připravily lehátka a někteří ji sledovaly i v leže. 🙂 Protože nám celý týden chyběla paní uklízečka, činily jsme se i při přípravě lehátek a stlaní svých postýlek. Děti si pomáhaly navzájem a moc je to bavilo. Myslím,že se jim pak i lépe spalo.:)

 

 

 

 

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *