Kam ještě můžu – jak nám pravidla pomáhají u Motýlků

  • 0 komentářů

V týdnu od 29. 9 do 2. 10. jsme ve vzdělávací nabídce probírali téma o pravidlech na třídě, o slušném chování, respektu a toleranci.  Předškoláci a děti s odkladem školní docházky si mohly vyzkoušet, jak jsou připraveni po stránce matematického myšlení, respektive prostorové orientace, kdy tvořily obrazce z kostek dle předlohy. Všechny zmíněné děti tyto úkoly bez obtíží zvládly. Velice zábavná byla pro děti hra „Moje máma řekla“, kdy se měly spojit určitou částí těla (viz foto). Pravidla, která jsme s dětmi probírali, a které si sice pomalu, ale přeci jen osvojujeme, byla dětmi také výtvarně ztvárněna a  máme je vždy po ruce, abychom si je mohly kdykoli připomenout. Připomínáme, že příští týden ve středu 7. 10. začíná bruslení, které bude probíhat každých 14 dní.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *