Lampionový průvod 4.11. 2015 v 17h

lampion2015_up

I letos si Vás dovolujeme pozvat na již tradiční lampionový průvod. Sejdeme se společně 4.11. 2015 v 17h u školky. Tentokrát jsme si pro vás připravili malý úkol. Zkuste spolu s dětmi doma vyrobit lodičku s vaším rodinným světlem (svíčkou) schopnou plavby a přineste ji sebou. Prosím myslete na ekoligii – materiál by tomu měl odpovídat. Náš průvod bude končit u vody a společně pošleme lodičky dál do světa po řece Labi. Těšíme se na Vás a vemte sebou i své kamarády.

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

One comment

  • Martina Štolbová
    6. listopadu 2015 at 15:21

    Dnes bych chtěla moc poděkovat některým rodičům, za reakce na středeční lampionový průvod. Nejvíc těší, že vám a vašim dětem to něco pozitivního přineslo. Co víc si přát 🙂
    M.Š.