Bruslení

  • 0 komentářů

Tuto středu se děti ze třídy Motýlků i Ptáčků již poněkolikáté zúčastnily bruslení na zimní stadiónu v Ústí nad Labem. Některé děti již mají předchozí zkušenosti s bruslením a ty, co je nemají, je velice rychle získávají. Máme možnost využít rad a pomoci zkušených trenérů, kteří se dětem věnují. Svojí pomocí také přispívají děti bruslařsky dobře vybavené, kdy se snaží bruslařům začátečníkům pomáhat například s přípravou kuželů a hrazdiček. Děti bruslení velice baví a využijí k němu celou hodinu, kterou na ledě trávíme. Velice pozitivním aspektem, za který je potřeba zcela určitě poděkovat, je pomoc rodičů jak při převlékání dětí, tak přímo na ledě. Opravdu za to velmi děkuji.

 

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *