Motýlci – Ve dvou se to lépe táhne

  • 0 komentářů

V uplynulém týdnu nás provázelo lidové moudro „Ve dvou se to lépe táhne“. Děti si vyzkoušely několik činností. Každou mohly zvládnout sami nebo s pomocí kamaráda či kamarádů. V komunitním kruhu pak ostatním vyprávěly, jestli bylo lepší, když byly na úkol sami nebo při vzájemné spolupráci. Jednou z činností bylo nakreslit „terč“ – různě velké kružnice s pomocí provázku, další bylo přejít bokem po kladince. Nejvíc přemýšlení dětem dal úkol, který zněl takto: Doprav(te) míč do kruhu tak, aby se po celou dobu nedotkl země ani žádné části těla. Vymýšlely, vymýšlely a přišly na to, že s jednou tyčí, kterou každý měl to nepůjde. Jak se dětem dařilo a jak byly šikovné se podívejte v galerii.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *