Čertovsko-andělský den na třídě Motýlků

  • 0 komentářů

Ve čtvrtek proběhl v naší školce Čertovsko-andělský den. Velkou radost nám udělalo, že téměř všechny děti přišly převlečené za čerta nebo anděla – a že se vám kostýmy povedly dokládá to, že některé děti ani nechtěly věřit, že ten čert/anděl, co před nimi stojí, je jejich kamarád ze školky. A tak se dnešní ranní příchod do třídy u některých dětí neobešel bez slziček. Ráno se čertíci s andílky protáhli v herně, rozcvičili se. První příchozí namalovali hned ráno velkého čerta a Mikuláše a všichni se postupně podíleli na jeho dotvoření pomocí roztrhaných kousků papíru, alobalu a vaty. U piána děti dopilovaly písničku Čerti v pekle, kterou chceme zítra čertovi s Mikulášem zazpívat. A protože celým současným týdnem se nám táhne téma „I čertovo dobré slovo skály otvírá“(s dětmi jsme si povídaly jakáže slova, jsou ty dobrá, která i skálu umí otevřít :,) – děkuji, prosím a pozdrav), naučily se děti i básničku Děkujem ti Mikuláši. Před vycházkou jsme uspořádali diskotéku na písničku Budliky, budliky, my jsme čerti z pekla, na kterou jsme pozvali i čerty a anděly ze třídy Ptáčků.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *