Čertovský týden ve třídě Ptáčků

  • 0 komentářů

,,I čertovo dobré slovo skály otvírá“

V minulém týdnu jsme si s dětmi povídaly o čertech. Jací čerti jsou? Nejsou přeci jen zlí čerti. Z obrázků jsme hádali pohádku ve, které byli čerti. Děti vyráběli papírové řetězy, aby ve čtvrtek, kdy nás čekal Andělsko- Čertovský den, mohly vyzdobit hernu. Na čtvrtek se děti moc těšily, mohly totiž přijít do školky buď za Anděla nebo Čerta. V herně si čertíci postavili peklo i s kotlem na hříšníky. Vařil v něm čertovské dobroty.  Nechyběla ani mini-discotéka, kterou si děti náramně užily. V pátek nás čekala Mikulášská nadílka a děti už od rána byly napnuté a některé i v obavách, aby si je čert neodnesl. Naštěstí máme ve školce hodné děti takže nikoho Čert neodnesl a malé prohřešky jim odpustil za krásné básničky o Milukášovi a  Čertici.  Mikuláš nezapomněl děti ještě odměnit balíčkem plný dobrot.

 

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *