Štěstí pro druhé u Motýlků

  • 0 komentářů

V právě proběhlém týdnu jsme se s dětmi zaměřili na to, aby si uvědomily, že je důležité, aby byli šťastní i lidé v jejich okolí. Nebýt tedy sobecký, přát druhému úspěch a radovat se z toho, když se i ostatním kamarádům také něco povede. Děti velice dobře pochopily, co je podstatou této ctnosti a snažily se také spolupracovat tak, aby dosáhly svého cíle a měly tak všichni radost. Zaměřili jsme se také na hodnoty, které jsou spojeny s adventním časem a samotnými Vánoci. Štěstí pro druhé jsem si přiblížili na biblickém příběhu o narození Ježíška. Děti při tomto tématu projevily obrovský zájem a velmi často se dotazovaly na aspekty s tímto spojenými. Navštívili jsme také Kostel na Novosedlickém náměstí, kdy měly děti možnost vidět předměty, které jsou spojeny s adventem.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *