Práce kvapná málo platná- ve třídě ptáčků

  • 0 komentářů

Začal nám nový měsíc a s ním i seznámení s novou ctností ,,VYTRVALOST,, S dětmi jsme si vyzkoušely jaké to je když něco děláme poctivě a vytrvale a také když u činnosti spěcháme a nedáváme si záležet. Pomalu se blíží jaro a tak  jsme vyráběli kytičky z ruliček, které museli nabarvit temperovými barvami a poté slepit – za mého dozoru si děti vyzkoušely práci s tavnou pistolí. S dětmi jsme si také povídaly kdo je vytrvalý. Přicházeli se spoustou nápadů jako třeba sportovci, staří lidé, zima… Na fotkách určitě zjistíte, že jsme si tento týden dostatečně užily a u zadané práce jsme vytrvaly. Na vycházce se nám také podařilo vidět nákladní loď vplouvající do Střekovských zdymadel. Pozorovaly jsme jak se plavební komora napouští a loď stoupa a potom vyplouvá dál na řeku Labe. Dětem se to moc líbilo a dokonce jim i zamával a zatroubil kapitán lodi.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *