Práce kvapná, málo platná u Motýlků

  • 0 komentářů

V právě proběhlém březnovém týdnu jsme se ve vzdělávací nabídce zaměřili na aspekty, spojené s uspěchaností a nedůsledností, z čehož pramení fakt, že vykonávaná činnost není dobře provedena. Pokud děti při činnostech spěchají, ať už třeba proto, aby si mohly jít brzy hrát, jejich výsledky pak nejsou bezchybné. Děti toto téma velice dobře pochopily a samy se zapojovaly do debaty, přičemž uváděly konkrétní příklady ze svého života. Oslavili jsme také úterní Mezinárodní den žen. Děti pro své maminky, a nejen je, vyrobily přáníčka a také jsme si o tomto březnovém svátku povídaly. Děti v posledním ročníku předškolního vzdělávání také navštívily knihovnu na Černém vrchu. Kvapem se nám blíží Velikonoce, kterým se budeme věnovat v některém z následujících týdnů.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *