Putování do budoucnosti – kým jsem já a kým jsi ty – Motýlci

  • 0 komentářů

V právě uplynulém týdnu jsme se s dětmi zaměřili na poznávání charakterových vlastností kamarádů a vrstevníků v naší třídě. Řekli jsme si, co se nám na našich kamarádech líbí, a také to, co bychom na nich nejraději změnili. Toto téma nás také zavedlo do budoucnosti, kdy jsme si s dětmi povídali o tom, jaká práce, a nejen práce, by je v budoucnu bavila, nebo jaké zaměstnání se jim líbí. Řekli jsme si na toto téma také konkrétní příklady některých zkušeností dospělých, kde jsme zjistili, že se v budoucnosti mnohdy představy a přání liší od reality běžného života. Mateřskou školu také navštívilo Sváťovo divadlo s pohádkou „O broučkovi“.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *