Všechno má své místo – Motýlci

  • 0 komentářů

Společně s dětmi máme za sebou už třetí týden školky, který se nesl v duchu – Vše má své místo. Na začátku týdne jsme si povídali o tom, jak se nám zatím ve školce líbí? S kým a s čím si tu nejraději hrajeme? Jestli se tu něčeho nebojíme a jsme si opravdu už jisti, kde co najdeme? Vznikl tak společný projekt, na kterém jsme celou dobu usilovně pracovali a který nám pomohl odpovědět na naše otázky. Děti se učily pracovat s foťákem, a tak se mohly fotit navzájem, fotily své nejoblíbenější hračky, kamarády, místa kde sedí a mnoho dalšího. V úterý nás navštívilo Sváťovo dividlo a ve čtvrtek nás navštívili bramboroví skřítci, kteří si zkusili být nějakou vzácnou bramborou. Také jsme se dozvěděli, co že to ta samostatnost vůbec je, a děti poznaly, že v mnoha ohledech už vlastně samostatné jsou. Tak nezbývalo nic jiného, než se v závěru týdne pořádně pochválit a těšit se na další týden, který nám přinese zase něco nového.

 

 

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *