Už víme, jak to funguje – Ptáčkové

  • 0 komentářů

Tento týden jsme si spolu s dětmi vyjasnili, co je to vlastně ta samostatnost, a co nám k ní může pomoci. Děti zjistily, že už jsou ve spoustě věcí samostatní. Poradí si sami s oblékáním, se sebeobsluhou u jídla, dokáží uklidit po sobě hračky, někdo se prý dokáže i sám vykoupat a utřít :o). K větší samostatnosti přispěje i to, když děti budou vědět, kde co ve školce je a jak to tam vlastně funguje. Prošli jsme společně celou školku a seznámili se se všemi jejími zákoutími. Děti už vědí, odkud jezdí výtah s jídlem, kde se loupou brambory, a kde paní uklizečka pere. Dokonce už trefí i do ředitelny a nebo za paní ekonomkou. V pátek děvčátka s Michalem celou školku nakreslili na velký papír a kluků se podařilo školku postavit z lega. Všem se to moc povedlo. V úterý nás navštívilo divadlo s pohádkou O koblížkovi. Ve čtvrtek proběhl již prezentovaný Bramborový den.

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *