Pozvánka na lampionový průvod

  • 0 komentářů

I tentokrát vyrazíme s lampióny do střekovských ulic. Tématem měsíce máme ve školce pospolitost a tak se pokusíme navodit atmosféru, kde pospolitost ucítíte. K tomu ale budeme potřebovat Vaší pomoc. Je potřeba, aby jste s dětmi doma vyrobili lampičku na čajovou svíčku ze sklenice. Jak si jí vyzdobíte, je úplně na vás. Užijte si doma práci s dětmi. Tu lampičku je třeba vzít sebou do průvodu. Budeme jí na závěr potřebovat i s tou čajovou svíčkou. Tentokrát to bude docela magické …. Těšíme se na Vás!

Kdy? V úterý 8.11.2016 

V kolik? V 17 hodin

Kde? U střekovského kostela
Jsou zváni i ti, kteří do naší školky chodili a trochu se jim stýská :o)

candles-1645551_960_720

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *