Já jsem ty a ty jsi já – Motýlci

  • 0 komentářů

Další týden, který je za námi, uběhl jak voda. V úterý bylo pro předškoláky připraveno dopravní hřiště, kde se děti dozvěděly něco o bezpečnosti. Ve středu si mohly zabruslit na zimním stadionu a ve čtvrtek jsme měli všichni volno, a tak ani pátek nebyl moc početný. I přesto jsme nové týdenní téma neoželeli. Ty jsi já a já jsem ty, nás provázelo ve zbylých dnech. Vytvořili jsme pomyslný oheň, u kterého jsme sedávali každé ráno a u kterého sedávali i indiáni, kteří se řídili právě tímto heslem. A tak jsme si společně povídali o tom, jak je důležité se k sobě chovat hezky, navzájem si pomáhat a neubližovat si, protože jak už víme, všichni jsme součástí naší školky a všichni jsme tu kamarádi. Tak jsme tedy postupně přišli na to, že nebudeme dělat někomu něco, co by se nám samotným určitě nelíbilo.  Také jsme jako správní indiáni zpívali kolem ohně, cvičili, hráli si a tančili. A protože už se nám pomalinku blíží Mikuláš, nelenili jsme a tu naší školku už pomalu začínáme zdobit výtvory. Poslední den v pátek jsme byly obě třídy spojeny, a tak jsme si venku na vycházce rovnou zkusili tu naší pospolitost. Děti si venku měly vymyslet takové hry, kde se zapojí obě třídy dohromady. Na jednu z nich se podívejte v naší galerii. 🙂

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *