Štědrý prosinec u Ptáčků – poděkování

  • 0 komentářů

Měsíc prosinec provázela ctnost, která patří k vánočním svátků a tou byla štědrost. Napadlo nás zapojit do štědrosti i Vás rodiče a tak jsme děti seznámili s příběhem malého Jáchyma, který neměl to štěstí, aby se narodil zdravý. Dozvěděly  se, že byl pro Jáchyma uspořádaný jarmark, na který můžou něco vyrobit a tím získat nějaké penízky na rehabilitační pobyty, které Jáchymovi nejvíc pomáhají. Vás rodiče jsme poprosili o pomoc s výrobou tašek, která proběhla na vánoční besídce, kterou jsme si spolu s vámi i dětmi moc užili. Za tu pomoc děkujeme. Děti se během prosince na besídku pilně připravovaly, jak je z fotek patrné. Věřím, že štědrost vstoupila i do vašich domovů a vy jste si užívali ten příjemný pocit obdarovávání. Tím bych chtěla moc poděkovat všem z Vás, kteří obdarovali i naší mateřskou školu čímkoliv, co je nám i dětem ku prospěchu. Děkujeme. Výsledek obrázku pro srdce

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *