Každý nemá tvé štěstí – Motýlci

  • 0 komentářů

Vánoční svátky jsou za námi a my se tak mohli vrhnout na další krásnou ctnost zvanou Podpora. Děti se v týdnu s názvem „Každý nemá tvé štěstí“ zamyslely nad tím, jak by mohly někomu s něčím pomoci. Ale co děti samotné? Je tu něco, s čím chtějí podpořit? Témata byla různá a škála nápadů, která se z nich hrnula, byla obrovská. A protože téma týdne bylo jasné, rozhodli jsme se, že poukážeme na možné aspekty podpory, které můžou potkat každého z nás. Každý jeden den nás čekal jeden příběh, který nás učil dobrotě srdci, rozvážnosti, laskavosti ke všemu živému i neživému, nesobeckosti a uvědomění si, že ne vše je samozřejmost a je třeba si vážit toho, co máme. A abychom na to nezapomínali, tak jsme si vytvořili společně kruh podpory z příběhů, které nás celý týden provázely a které byly zároveň i motivací pro další činnosti. Také jsme navštívili divadlo a děti vyzdobily zahradu sněhuláky 🙂

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *