Vše má svůj čas – Motýlci

  • 0 komentářů

Ve třetím týdnu měsíce ledna jsme navázali na to, o čem jsme si povídali, poslouchali a co jsme vyráběli v předchozích dvou týdnech. Připomněli jsme si pět příběhů z minulého týdne. Děti je převyprávěly vlastními slovy a pokud něco z děje zapomněly, tak si navzájem poradily . Ke každému příběhu se pak snažily nakreslit piktogram, který děj nejlépe vystihoval. Ten podle předlohy nakreslily, vybarvily a přilepily ke kruhu podpory, který vznikal v průběhu celého týdne. S velkým nadšením a elánem vyráběly Sněhuláky – závěs se svým jménem. Společnou prací nám vznikl z boxů od kapesníků Sněhulák, který nám slouží jako terč.  Z různých vzdáleností měly děti možnost si vyzkoušet, jakou mají „mušku“. Naučily se také básničku Sněhulák s hrou na tělo. A když jsme celý týden motivovali sněhuláky, kteří vznikají válením koule, tak se děti učily válet sudy a kotoul vpřed.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *