Report z lyžáčku 3

Máme za sebou třetí den na lyžích. Dopoledne jsme vypilovali techniku, aby odpoledne mohl proběhnout první lyžařský závod ve slalomu. Všechny děti dokázaly projet okolo všech kuželů. Po lyžovačce následovala procházka k velké lanovce. Pak už se děti nemohly dočkat večeře. Po věčeři pohádka a šlo se brzo na kutě. Dnes máme na kontě první ztrátu. Matoušek si vytrhl svůj kývající se zub 😮) Ale stále mu to sluší, maminko! Zítra nás čeká večerní lyžovačka a cesta za pokladem asi… Dobrou noc.

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

One comment

  • Veronika Mühlbeyer
    26. ledna 2017 at 07:24

    Super! Jste skvely a deti si to fakt perfektne uzivaji. Moc dekujeme za vase nasazeni a pevne nervy. Bohuzel se to detem uz krati a lyzovacku budete uzivat uz jen dva dny. Ovsem letosni snehove podminky jsou luxusni. Ja se na ty moje lyzare moc tesim …