Report z lyžáčku 4

  • 0 komentářů

Dnes den plný zážitků. Začalo to výjezdem velkou lanovkou až na obr kopec a sjezdem zpátky k nám na Mevu. To byl pro děti opravdu velký zážitek, o kterém si ještě dlouho povídaly. Po obědě nám přišel dopis od pána Krušnohora a my se vydali cestou za pokladem, který byl nakonec šťastně nalezen. Před večeří ještě večerní lyžovačka a poslední závod ve slalomu. Po večeři slavnostní večer plný cinkotu medailí, které se dětem houpaly na krku. Zítra se budou určitě chlubit. Večer usínání s úsměvem na tváři, protože zítra už přijedou maminky! Tak nééé, že nás v tom necháte a nedorazíte 😮). Moc jsme si to s vašimi dětmi užili. Věříme, že budou vyprávět. Tak zítra na viděnou!

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *