Cesta za Velikonoční duhou

  • 0 komentářů

Dnes už se nám počasí konečně umoudřilo, a tak jsme mohli vyrazit na naší cestu za Duhou, kterou uvěznila její závistivá zlá sestra Bouřka. Bouřka se ale o velikonočních svátcích trošku umoudřila a své sestře dala možnost na vysvobození. Tak Duha vyslala svou kouzelnou vílu, která měla splnit 6 proradných úkolů od zlé Bouřky a to do západu slunce, jinak Duha bude už navždy uvězněna. Bohužel víla byla bezradná, a tak si sedla na louku a naříkala a naříkala … a když už to chtěla vzdát, najednou před ní stojí zástup dětí, které souhlasí, že víle pomůžou a Duhu společně vysvobodí. Vydali se tedy společně na cestu, kde plnili úkoly na záchranu Duhy a kdy za každý splněný úkol si víla na svou hůlku uvázala vždy jednu barevnou stužku, s kterou na konci cesty vyčarovala tajným kouzlem poklad, jako odměnu za to, že Duhu pomohly vysvobodit a usmířit se i tak se svou sestrou. Nyní už je Duha zpět na obloze a my se už jen můžeme těšit na její barevný pozdrav 🙂

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *