Jedinečnost přírody – Motýlci

  • 0 komentářů

Minulý týden se u Motýlků hodně cestovalo. Děti si vzaly své pomyslné batůžky a mohly vyrazit na cestu kolem světa. Nejprve ale bylo zapotřebí zjistit, kde se právě nacházíme a kudy se musíme vydat. Koukali jsme tedy společně do atlasů a ani glóbus nám neutekl. A když už jsme vše znali teoreticky, byl čas vydat se na cestu -> z Evropy dojít až třeba na Antarktidu. Po cestě děti objevovaly různou faunu a flóru, poznávaly významné památky, učily se zdejší kuchyni, ale také tradicím a zvyklostem. A aby nám ta cesta lépe utekla, naučili jsme se další krásnou písničku, která nás provázela na cestě po oceánu a hry, které nás bavily při odpočinku. Konec cestování děti završily vlastní tvorbou. Měly za úkol vyrobit tu věc, která je pro daný kontinent specifická a kam by se jednou chtěly opravdu podívat. Tu si poté mohly odnést domů. Poznali jste, kam by se Vaše dítko chtělo podívat? 🙂

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *