Co je ve mně ukryto? – další týden zvídavosti (i zvědavosti) u Motýlků.

  • 0 komentářů

Na počátku týdne jsme si jen těžko zvládli říct, co všechno se v nás skrývá, ale moc jsme se to chtěli dozvědět, stejně jako vyrobit dárečky maminkám a babičkám k nedělnímu Dni matek. A tak jsme spojili příjemné s užitečným a ještě příjemnějším a na konci týdne už jsme plynule hovořili o svých pocitech, emocích, potřebách, talentech, návycích, hodně jsme mluvili o lásce a přátelství a vůbec o všech věcech, co nás obklopují tak nějak vnitřně a jsou pro nás důležité, ač je nemůžeme očima na první pohled vidět. Naučili jsme se krásné říkanky, básničky i písničku o mamince, zahráli jsme si hry, které nám dodali ještě větší pocit sounáležitosti a bylo nám v těchto činnostech moc hezky. Nezapomněli jsme ani na naši zahrádku a pomohli záhonkům od plevele, aby šly lépe vidět rostlinky a zvířátka, která tam vidět jít mají. Trochu nás mrzelo, že jsme nestihli pořádně vyšperkovat ty dárečky a přáníčka pro maminky, ale zase jsme se při jejich výrobě hodně zasmáli, a tak jsme věřili, že i toto do naší práce přeneseme a bude to v ní ukryto, jako ty nejcennější dopisy v poštovních schránkách. Protože láska k našim nejbližším je pro nás nejdůležitější a my jsme zjistili, že ji vlastně vůbec nemusíme a nepotřebujeme ukrývat. 🙂

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *