Strach má velké oči – Motýlci

  • 0 komentářů

Zvídavost máme za sebou, a tak jsme tento týden s novým měsícem, otevřeli další ctnost zvanou ODHODLÁNÍ, která nám možná pomohla i při naší závěrečné besídce. Zamyslíme se, kde se v nás odhodlání vlastně bere a k čemu ho potřebujeme. Asi narazíme na další věci, jako je rozhodování, vytrvalost, odvaha, strach a mnoho dalšího. Z čeho všeho míváme strach a jak ho dokážeme zahnat? Děti mi říkaly spoustu věcí, z které mívají obavy … od strašidel pod postelí, až po jízdu na bruslích. Není zrovna lehké se svému strachu postavit, a přesto že se každý bojíme něčeho jiného, jeden cíl máme společný. Postupovat od jednoduchého ke složitému. Stanovit si takový cíl, který se dá zvládnout. Tak možná zjistíme, že máme v sobě víc odvahy, než se zdá a že není nutné umět všechno hned, ale chce to čas. A proto nás tento týden provázelo téma: Strach má velké oči. Ukázali jsme strachu, že se mu hodláme postavit a řádně se s tím „poprat“. Vytvořili jsme si společně – symbolicky – boxerské rukavice, které nám v tom pomohou. A na závěr ještě pořádný pokřik, ať nám dodá kuráže 🙂 Také zde najdete pár fotek z dětského dne.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *