Jak se nám daří přijetí u Ptáčků

  • 0 komentářů

Týden plný poznávání. Děti se učí poznávat jménem své kamarády, upevňují si denní režim MŠ a systém výběru her a hraček. Společně jsme se prošli naší školkou a ukázali si prostory třídy Motýlků, kuchyň, kanceláře a sklady. Děti si hezky zvykly na scházení se v ranním kruhu, které nám ohlašuje známá melodie. Ví už, že pak následuje krátké povídání, při kterém si říkáme co je za den, měsíc, roční období, jaké je počasí, jak se cítíme, co očekáváme. Ranní cvičení s náčiním, s hudbou, prokládané tanečky a písněmi je pro děti zábavou. Na fotografiích je zachyceno i stolování, jak jsou děti šikovné a samostatné. Tvořili jsme také “ umělecké dílo“ temperovými barvami – je k vidění po levé straně před vstupem do třídy. Děti rády chodí na vycházky a ještě raději na hřiště. Tam si užijí zábavu, relaxaci a utužují přátelství. Byl to krásný týden a doufáme, že to tak bude i nadále 🙂

 

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *