Jak jsme si užívali týden u Motýlků s tématem Srdce plné laskavosti

  • 0 komentářů

Minulý týden jsme pokračovali ve ctnosti Laskavost a hravě jsme vpluli do tématu Srdce plné laskavosti, když jsme hned v pondělí do školky přišli na čertovsko-andělský rej jako zmíněné postavičky. Nebylo se čemu divit, že jsme si první den pořádně užili a dovádění v rolích – maskách nás bavilo a zbavilo různých ostychů. Možná i proto jsme se druhý den dopoledne velkých čertů, anděla a Mikuláše vůbec nezalekli a ještě jsme jim zazpívali písničky a zarecitovali básničky. Potěšilo nás, že jsme od Mikuláše dostali nadílku, na kterou jsme byli pochopitelně vzápětí zvědaví a pohodová štědrá atmosféra nás obohatila odvahou, že jsme všem velkým kouzelným postavám šli podat ruku, poděkovat a ledacos popřát. 🙂 Ve středu si někteří z nás odskočili na led bruslit a my ostatní se dali do hlavní týdenní práce. Zvládli jsme namalovat veliká srdce a do nich dárky, které zdaleka nebyly materiální, ale hodně citové a dojemné. O laskavosti se nám totiž krásně povídá i přemýšlí a radost, pospolitost a soudržnost je na nás snad i vidět. 🙂 Také venku nás to bavilo, i když počasí se nám během týdne měnilo jako v dubnu, jedno svítilo sluníčko a bylo až neadventně teplo, podruhé bylo deštivo a sychravo… Při pozorování vánoční výzdoby a předzimní přírody se nám však venku líbí za každého počasí a vždy jsme si našli nějaká pozitiva. A tak by to v těch našich laskavých srdcích mělo a mohlo být i celkově v životě, nemyslíte? 🙂 A z toho našeho společného veledíla máme také moc hezký pocit. Těšíme se na další týden a za 14 dní na tu nejkouzelnější noc v celém roce.

 

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *