Zázraky nejen o Vánocích – Motýlci

  • 0 komentářů

Ani v předešlém týdnu nás Laskavost neopustila a ještě nás chvilku jen tak neopustí. Se slovy „zázraky nejen o Vánocích“ se dětem připomnělo, že nemusí být Vánoce nebo jiný svátek proto, abychom se k sobě chovaly hezky. Že stačí jen chtít a potěšit někoho můžeme kdykoliv a jakkoliv. Někdy na to bohužel zapomínáme, a tak bylo třeba se znova rozpomenout a připomenout si například naše srdíčkové pravidlo 🙂 Nejvíce nám ovšem dala zabrat dlouho očekávaná vánoční besídka, a tak jsme trénovali a trénovali, až se z nás kouřilo. Děti byly velmi nervózní, ale i když to nebylo dokonalé a chybičky se vloudily, shodli jsme se na tom, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se a užít si tak společně strávený čas. Avšak po práci musí přijít také zábava, a tak jsme si hráli, tvořili a s prvním sněhem si někdo dokonce dokázal postavit i malinkatého sněhuláčka. Zkrátka a dobře – vánoční a zimní nálada vládla všude kolem nás. Ale teď už honem na poslední týden v tomto roce a užít si poslední střípky vánoční pohody a laskavosti 🙂

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *