Report z lyžáčku 2018 poprvé

Ráno po nutelové snídani jsme se plni odhodlání vydali na lyžařský svah. Již osvědčení lyžaři si velmi rychle vzpomněli, jak nasednout na vlek, vyjet nahoru a sesvištět dolů. Ty už nás teď moc nepotřebují. Nás čekal úkol seznámit nelyžaře s lyžema. Nazout se do nich zvládli všichni ) Chvilku jsme jen tapali a někteří si hned troufli i na vlek. A tak s pani učitelkama už i několikrát sjeli velký kopec. Když už začly děti bolet nožky, sešli jsme na kolotoč a jezdily pěkně dokola. Po dobrém obědě, kdy byli ovocné knedlíky, děti odpočívaly v pelíšcích. Odpoledne nás čekala další lyžovačka a už 4 nový lyžaři jezdili na Kašpárkovi a na laně skoro sami. Věříme, že zítra už se k nám přidá i ten poslední nelyžař. Po lyžovačce byla bobovačka a tu jsme si taky všichni parádně užili. No a po večeři byli první diskohrátky. Tak už se nám holčiny ukázaly ve svých večerních róbách. Trochu jsme si zasoutěžili a zatančili. To se pak krásně usínalo. Těšíme se tedy, co nám přinese zítřek.

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

One comment

  • Barbora Rychtaříková
    24. ledna 2018 at 18:10

    Super moc děkujeme za report 🙂