Report z lyžáčku 2018 počtvrté

  • 0 komentářů

Čtvrtek na lyžáčku bývá ve znamení lyžařských závodů a tak jsem začli hned pěkně z vostra. Rozmístili jsme na svah kužele a naši závodníci si sjeli pár zkušebních jízd. Pak už to ale začalo naostro. Závod se jel na dvě kola. Každé kolo má tedy svého vítěze. Po závodě jsme vyrazili se zdatnějšími lyžaři na velkou lanovku. Jo to byl zážitek a né jen pro děti. Velký kopec, na který nás lanovka vyvezla, jsme ale zdolali úspěšně a bez karambolů. Máme to opravdu lyžaře kabrňáky. U oběda se ukázalo, že jsou stejní kabrňáci jako na svahu, protože někdo snědl i 4 knedlíky. Po odpoledním klidu ještě hodinku lyžovačka a po ní procházka k lanovce, aby i ti, co si ještě netroufli, věděli, kdeže ta lanovka je. K večeři byli špagety a tak si dovedete představit, jak to pak vašim dětem slušelo:-) Ale čekal nás závěrečný galavečer a tak bylo povinné mytí pusinek, aby nám to na fotkách slušelo. Děti už se nemohli dočkat vyhlašování. Bylo cítit i napětí, jak že to letos dopadne. A dopadlo to dobře. Kažému na krku zacinkaly tři medaile. A přišlo i dojetí, když děti dostaly účatnický list, aby věděly, kde se naučily lyžovat. Hodně z nich už nás po prázdninách opustí a nám už se nějak začlo stýskat dnes. Zase to byl fakt smysluplně strávený týden a já bych Vám chtěla hrozně moc poděkovat za to, že nám dovolíte být vašim dětem tak blízko a máte v nás tu důvěru nám své děti svěřit. Zítra už se budeme na vás těšit! Bylo to náročné, ale zase to stálo za to!

Sdílejte

About the Author: Martina Štolbová
My důvěřujeme Vám, Vy důvěřujete nám. Jsme tu pro Vás a šťastné dítě je v rukou nás všech. Jediná správná cesta je cesta spolupráce, vzájemné důvěry, otevřenosti a přátelství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *