Optimističtí Ptáčci

  • 0 komentářů

Jaro nám začalo a navštívilo i naši třídu. Přestože venku je chladné počasí, jaro se projevuje na naší náladě a navracení energie. Abychom si udělali oslavu rovnodennosti, měli jsme krásně žlutý sluníčkový den. Děkujeme rodičům za úžasné masky!

K jaru a optimistické náladě neodmyslitelně patří velikonoční svátky a naše školka se na ně připravila v rodinném centru Slunečník. zopakovali jsme si velikonoční koledy, shlédli jsme ukázku netradičního pletení pomlázky, zdobili jsme kraslice, sladké medové perníčky, vyráběli ozdobný zápich a ozdobu ve tvaru kačenky. Také nás čekala soutěž hledání zajíčků, hod vajíčkem do vajíčkových přepravek a společná výtvarná práce: ovečka a velká kraslice z kartonu.

Vycházky v prvních dnech, kdy nám sluníčko přálo, směrovaly většinou na hřiště, při vlhku a zataženém počasí jsme se alespoň prošli po okolí a pozorovali změny v přírodě a velikonoční výzdobu.

 

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *