Návštěva prvních tříd na ZŠ Karla IV.

  • 0 komentářů

Návštěva prvňáčků na ZŠ Karla IV. byla velmi příjemná a v určitém ohledu také povzbuzující 🙂                                                                                      Jelikož nás ale bylo hodně, rozdělili jsme se do 1.B a do 1.A, kde jsme se také potkali s našimi dětmi, které nás už opustily. Po velmi bouřlivém vítání se předškoláci na chvilku vžili do role prvňáků a stejně jako oni se na začátku hodiny hned postavili, a tak paní učitelku řádně pozdravili. Paní učitelky v obou třídách měly pro děti vymyšlený program. Naše předškoláky zapojily do výuky a některé naše děti dokonce předvedly, jak už umí krásně číst nebo počítat. Děti si nakonec odnesly malou drobnost a cestou zpět už také padala slova, že ta škola zas tak špatná asi nebude 🙂

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *