Optimistické jaro u Motýlků

  • 0 komentářů

Týden ve znamení vítání jara a optimismu. Zima pomalu ztrácí svou moc a vládu předává jaru. To samo o sobě nám vhání optimismus do žil a patřičně si to užíváme. V tomto týdnu jsme si povídali o jaru a všem, co k němu patří. Pozorovali jsme probouzející se zem, ze které se klubou sněženky a krokusy. Děti se shodly na tom, jak jsou křehké a zároveň silné, když

se dokáží vyklubat z ještě mnohde promrzlé půdy. Naučili jsme se novou píseň o jaru a zahřáli se během sluníčkového dne. Sluníčkový den se moc povedl a všichni si ho užili. S dětmi jsme diskutovali k čemu je nám vlastně Slunce dobré, co by bylo, kdyby nebylo a podobně. Děti si zahrály spoustu sluníčkových her, sluníčku zazpívaly, svoje vlastní si namalovaly. Sluníčko nám na oplátku vylezlo zpoza mraků a den byl opravdu jako malovaný ♥.

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *