Jak jsme otevírali studánku.

  • 0 komentářů

Je tu jaro a nám k velkému překvapení přišel dopis od víly Voděnky s prosbou o pomoc s otvíráním studánky. Děti neváhaly a rozhodly, že pomohou. Děti se posilnily svačinou a vyrazily na cestu, kterou nám víla značila modrými stužkami, které děti měly za úkol všechny posbírat. Na cestě děti plnily úkoly a s každým splněným úkolem jsme byli blíž otevření studánce. Sluníčko nám svítilo na cestu a bylo veselo. Cesta byly dlouhá a únava začala být znát. Jakmile se ovšem v lese objevila víla Voděnka, děti pookřály. Víla poděkovala za pomoc, děti pochválila, protože se jim podařilo splnit všechny úkoly a studánku jsme nakonec otevřely. Jako poděkování měla víla připravený pro děti poklad. Odměnou pro nás učitele byly rozzářená dětská očička. Výlet byl náročný, ale stál za to. Děti byly úžasné, šlapaly a zvládly to i ti nejmenší. Velké díky také rodičům, kteří nám zajistily poklad pro děti ♥.

 

Sdílejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *